Türkiye'nin Harita Satış Sitesi
Tel: 0216 572 24 01 - 0532 435 60 56          ekvatorharita@gmail.com
Kullanıcı Değerlemesi:  / 0
Kötüİyi 

İSTANBUL AVRUPA YAKASI DUVAR HARİTASI

Ekvator Harita 1999 yılından beri Türkiye'de pek çok firma için çeşitli özellik ve ebatlarda İstanbul Avrupa Yakası Duvar Haritası üretmektedir.
Müşterinin kullanım alanına uygun harita ve malzeme seçimi ile müşteriye özel üretim. Duvar haritalarımız elimizde çizim olarak bulunduğundan üzerinde istediğiniz tüm değişiklikleri yapıp 1 iş günü içerisinde haritanızı teslim ediyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası Duvar Haritası Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı İstanbul Avrupa Yakası Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır. Haritanın üzerine Boardmarker Kalemle Yazıp Silebilirsiniz. (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)

2 - Pvc Kaplı Yapışkanlı Duvar Kağıdı Haritası: Özel Hp marka yapışkanlı harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır. Haritanın üzerine İstediğiniz Malzemeye Yapıştırabilir, Boardmarker Kalemle Yazıp Silebilirsiniz. (Rulo halinde teslim edilir, kargo ile gönderilebilir)

3 - Fotoblok - Mantar Zeminli İstanbul Avrupa Yakası Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Harita İğnesi ile Noktalama Yapabilir, Boardmarker Kalemle Yazıp Silebilirsiniz.

4 - Metal Sac Zeminli - Mıknatıslı İstanbul Avrupa Yakası Duvar Haritası: Özel Hp marka harita kağıdına, Hp solmaz mürekkeple çıkış alınıp üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Mıknatıs yada Magnet ile Noktalama Yapabilir, Boardmarker Kalemle Yazıp Silebilirsiniz.

BÜYÜK BOY İSTANBUL AVRUPA YAKASI HARİTASI - 150 x 200 cm - 150 x 250 cm - 150 x 300 cm

Ekvator Harita 1999 yılından beri Türkiye'de pek çok firma için çeşitli özellik ve ebatlarda İstanbul Avrupa Yakası Duvar Haritası üretmektedir.

İSTANBUL AVRUPA YAKASI DUVAR HARİTASI SATIN AL - İSTANBUL AVRUPA YAKASI DUVAR HARİTASI SATIŞ

Tel: 0216 572 24 01 (pbx) Gsm: 0532 435 60 56