Türkiye'nin Harita Satış Sitesi
Tel: 0216 572 24 01 - 0532 435 60 56          ekvatorharita@gmail.com
Kullanıcı Değerlemesi:  / 1
Kötüİyi 

TÜRKİYE HARİTASI AYRINTILI

Ekvator Harita 1999 yılından beri Türkiye Haritası Ayrintılı üretim ve satışı yapmaktadır. Basılı Harita ve Dijital Harita sektöründe hizmet vermekte olan Ekvator Harita tarafından lisanslı olarak üretilen Türkiye Haritası Ayrintılı Vektörel yada Basılı olarak satılmaktadır.

Türkiye Haritası Ayrintılı Basılı veya Vektörel Formatlarda lisanslı olarak satın alabilirsiniz. (Ai, Tiff, Jpg, Cdr, fh, Psd, Pdf, Dwg, Eps, Jpg, Tiff) İsterseniz üzerine logonuz, bayileriniz, dağıtım alanlarınız vb bilgilerinizi ekleyerek bastırıp 1 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz. 

Türkiye Haritası Ayrintılı Baskı ve Kaplama Çeşitlerimiz

1 - Pvc Kaplı Türkiye Haritası Ayrintılı Baskısı: Hp harita kağıdına, Hp mürekkeple basılır, üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır. Haritanın üzerine Boardmarker Kalemle Yazıp Silebilirsiniz.(Ücretsiz Kargo) 

2 - Yapışkanlı Kağıda Türkiye Haritası Ayrintılı Baskısı: Hp Yapışkanlı harita kağıdına (Sticker), Hp mürekkeple basılır, üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanır. Haritayı İstediğiniz Zemine Yapıştırabilir - Boardmarker Kalemle Üzerine Yazıp Silebilirsiniz. (Ücretsiz Kargo)

3 - Mantar Zeminli Türkiye Haritası Ayrintılı Baskısı: Hp harita kağıdına, Hp mürekkeple basılır, üzeri ince pvc (Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini fotoblok (Mantar zemin) kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Harita İğnesi ile Noktalama Yapabilir - Boardmarker Kalemle Üzerini Yazıp Silebilirsiniz.

4 - Magnet - Mıknatıslı Türkiye Haritası Ayrintılı Baskısı: Hp harita kağıdına, Hp mürekkeple basılır, üzeri ince pvc ( Mat yada parlak) kaplanan haritanın zemini metal sac kaplanır. Duvarda tablo gibi durmaktadır. Mıknatıs yada Magnet ile Noktalama Yapabilir -  Boardmarker Kalemle Üzerine Yazıp Silebilirsiniz. 

Türkiye Haritası Ayrintılı - Uzaktan Örnek Görüntüsü

Ekvator Harita 1999 yılından beri Türkiye Haritası Ayrintılı üretim ve satışı yapmaktadır.

TÜRKİYE HARİTASI AYRINTILI SATIN AL - TÜRKİYE HARİTASI AYRINTILI SATIŞ

Tel: 0216 572 24 01 (pbx) Mobile: 0532 435 60 56 

TÜRKİYE HARİTASI AYRINTILI - 5.0 out of 5 based on 1 vote